Технологія проектування Autocad MEP

Максимальна автоматизація процесу проектування. Весь процес проектування виконується за допомогою спеціалізованих комп'ютерних програмних продуктів лінійки Autodes. Основна перевага проектування з використанням даних продуктів - це дуже швидке компонування (складання) усього, де є труби (газ, вода, – будь-яке середовище), з використанням уже існуючих 3D моделей устаткування і виконується в масштабі 1:1.

Тобто спочатку збирається "3D" модель об'єкта, причому всі «сумісники» працюють паралельно і відслідковують проектні рішення сусідів. Узгодження проходження комунікацій відбуваються «на льоту». Специфікації устаткування і матеріалів генеруються автоматично і оновлюються при внесенні змін.
Побудова потрібних видів і розрізів займає декілька хвилин.
Зміни вже існуючих моделей систем автоматично при регенерації відображуються в кресленнях – на планах, розрізах і в специфікаціях.
Як показала практика, швидкість роботи по випуску проектної документації зростає у декілька разів, кількість помилок знижується. Створена і постійно розширюється власна інтелектуальна бібліотека моделей широко використовуваного устаткування вітчизняних і зарубіжних виробників. Важливий плюс даного способу проектування – значне полегшення виконання монтажних робіт. Тривимірну модель на комп'ютері можна обернути під будь-яким кутом, розрізати в будь-якому місці, після чого роздрукувати на принтері будь-який вузол і оперативно передати монтажникам.